• Referencie

Ohlasy klientov, ktorí sa zúčastnili Webyseminárov.Referencie: Ako využiť Facebook v podnikaní

Seminář byl pro mně velmi přínosný. Nevědel jsem o tolika možnostech na Facebooku. Před založením firemní stránkybylo pro mne dulezité se dozvědět více věcí, aby se to pro náš eshop neotočilo ve špatném.

Jan Havlík, ALBERA SLOVENSKO s.r.o.


Seminár bol prínosom - vhodná prezentácia najmä vďaka príkladom z praxe. Hodnotné informácie - štatistiky, čas kedy postovať, shareovať.... Vynikajúce príklady z praxe, odniesol som si novú inšpiráciu do práce. Značnú časť informácií som už vedel / domnieval som sa - utvrdil som sa v nich.

Ing. Ondrej Sedlák, SEDOS s.r.o.


Získal som inšpiráciu pre využitie FB. Dozvedl som sa akým spôsobom vytvoriť firemnú stránku, tipy, spôsoby prezentácie. Ako nájsť a zamerať sa na cieľové publikum, ako ho zaujať. Ako vyhodnotiť úspešnosť príspevkov, v akých časoch a dňoch v týždni zadávať príspevky, ako angažovať relevantných zákazníkov. Možnosti prepojenia s www stránkou, štatistiky. Tiež som sa dozvedel spôsob vytvorenia PPC reklamy na FB.

Ing. Miloš Bubelka, SZUŠ ALKANA


Prostredie FunPage je interaktívne médium a je potrebné sa oň systematicky starať a pracovať s ním. Rady a informácie získané na seminárisú ľahko aplikovateľné do praxe a aj do proestredia firemnej FB stránky, čo napomáha v konečnom dôsledku aj v interaktívnej komunikácií s klientom.

Martin Draganovský, Timan s.r.o. www.timan.sk


Referencie: SEO - ako na efektívny web

Myslím si, že seminár bol skutočne veľmi zaujímavý a veľmi dobre podaný. Vzhľadom k tomu, že som laik v počítačoch, získal som prehľad  o čom je vlastne web a aj eshop. Získal som prehľad o výhodách, ktoré som doteraz nepoznal a tak som ich ani nevedel využiť. Tiež som získal prehľad , aké investície časové aj finančné treba vynaložiť pri ich tvorbe  a prevádzkovaní.

Daniel Filip, majiteľ a prevádzkovateľ internetového obchodu s morskou akvaristikou, Aquanimal Púchov


Informácie na seminári boli podané profesionálne. Sú nevyhnutné hlavne pri začínaní tvorby web stránky. Usmernenie ako aj návod, ako správne vytvoriť, zrealizovať a čo predvídaťpri tvorbe www stránky, aby bola atraktívna a efektívna. Doporučujem každému, kto ide tvoriť web, ako aj tým, ktorí ho robili bez profesionálnych školení.

p.Komorechová, Kompava


Môj názor na seminár je pozitívny. Som spokojný s informáciami, ktoré mi boli prezentované. nachádzam sa v situácií renovácie starého resp. tvorby nového webu. Nadobudnuté informácie sa pokúsim implementovať do nového webu a prostredníctvom sledovania štatistík môžem neskôr získať spätnú väzbu o úspešnosti. 

Róbert Komorech, Lukro Trade s.r.o.


Informácie podané na seminári boli dostatočné a zrozumiteľné. Vzhľadom na to, že naša spoločnosť momentálne napĺňa www stránku, počkali sme s "preklopením" na ostrú prevádzku až po uskutočnení tohto semináru. Získané poznatky uplatníme pri plnení stránky pre lepšiu indexáciu v Google. So seminárom som bol spokojný.

Samuel Káčerík, Bioenergetická spoločnosť a.s.


Získal som veľmi cenné informácie, pretože sme práve teraz vo fáze plnenia eshopu. Zistil som, že máme práce nad hlavu.

Anton Béreš, Lantern


  Referencie: Internetový marketing a reklama

   Ďakujeme veľmi pekne za odborný výklad a ochotu. Seminár bol poučný a veľmi zrozumiteľný. Určite bude prínosom pre budúce používanie internetu u nás vo firme. Dozvedeli sme sa množstvo užitočných informácií ako robiť dobrú internetovú reklamu tak, aby bola pre firmu prínosom. Mienime ich čoskoro zrealizovať.

Patrik Halo, Roman Hummel, MEDECO s.r.o.


  Semináre boli hodnotne investovaný čas a peniaze. Získané informácie boli veľmi praktické, zrozumiteľne odprezentované. Seminár mi veľmi pomohol v rozhodovaní ako inzerovať na internete, akým spôsobom a akými nástrojmi. Okamžite som mohol robiť kvalifikované rozhodnutia, ako investovať do reklamy, aj ako zmenť webovú stránku.

Michal Zdycha, Krásne bývanie s.r.o.


  Som veľmi spokojná s celkovou úrovňou seminárov. Hoci nie som laik v tomto obore, aj tak som sa dozvedela množstvo nových informácií a získala okamžité nápady na významné zlepšenia - pre SEO, úpravu webu aj internetovú reklamu.

Ing Gulášová, PROPAG s.r.o.


     Seminár sa mi veľmi páčil. Oba dni mi dali veľa vedomostí - už trochu začínam rozumieť možnostiam internetu. Odporúčam všetkým majiteľom stránok, ale aj marketingovým pracovníkom takýto seminár absolvovať, mám inšpiráciu na mesiace práce. Podľa priebehu by som doporučila zaradiť konkrétne ukážky ako niektoré veci realizovať najmä pre menej zdatných používateľov. Som veľmi spokojná. Ďakujem.

p. Langová, Parkett Plus spol. s r.o., Bratislava

Referencie na Webysemináre

Prečítajte si ohlasy zúčastnených klientov