Ohlasy klientov, ktorí sa zúčastnili Webyseminárov

 

Seminár mi dal odpovede na mnohé moje otázky. Teraz presne viem, čo je nutné urobiť pre lepšie fungovanie môjho eshopu. Ďakujem. Mám prácu na dlhé mesiace.
Miroslava Čierna, Colorfashion eshop


Seminár oživil „zaprášené“ vedomosti . Otvoril nové obzory v štatistikách a nástrojoch vyhľadávania, či správania návštevníkov a zákazníkov.
Tomáš Nagy, Control C+


Seminár bol dobrý, splnil moje očakávanie. Dozvedel som sa množstvo nových informácií o SEO. Ako osloviť zákazníka, akým chybám sa vyvarovať.
Tomáš Novosedlík, Spolok sv. Vojtecha


Som spokojný so seminárom. Keďže sa chystáme na redizajn stránky – dozvedel som sa informácie, ktoré môžem hneď použiť .
Marek Cmar, Vzduchotechnika KLIMAC


Myslím si, že seminár bol skutočne veľmi zaujímavý a veľmi dobre podaný. Vzhľadom k tomu, že som laik v počítačoch, získal som prehľad  o čom je vlastne web a aj eshop. Získal som prehľad o výhodách, ktoré som doteraz nepoznal a tak som ich ani nevedel využiť. Tiež som získal prehľad , aké investície časové aj finančné treba vynaložiť pri ich tvorbe  a prevádzkovaní.
Daniel Filip, majiteľ a prevádzkovateľ internetového obchodu s morskou akvaristikou, Aquanimal Púchov


Informácie na seminári boli podané profesionálne. Sú nevyhnutné hlavne pri začínaní tvorby web stránky. Usmernenie ako aj návod, ako správne vytvoriť, zrealizovať a čo predvídaťpri tvorbe www stránky, aby bola atraktívna a efektívna. Doporučujem každému, kto ide tvoriť web, ako aj tým, ktorí ho robili bez profesionálnych školení.
p.Komorechová, Kompava


Môj názor na seminár je pozitívny. Som spokojný s informáciami, ktoré mi boli prezentované. nachádzam sa v situácií renovácie starého resp. tvorby nového webu. Nadobudnuté informácie sa pokúsim implementovať do nového webu a prostredníctvom sledovania štatistík môžem neskôr získať spätnú väzbu o úspešnosti.
Róbert Komorech, Lukro Trade s.r.o.


Informácie podané na seminári boli dostatočné a zrozumiteľné. Vzhľadom na to, že naša spoločnosť momentálne napĺňa www stránku, počkali sme s "preklopením" na ostrú prevádzku až po uskutočnení tohto semináru. Získané poznatky uplatníme pri plnení stránky pre lepšiu indexáciu v Google. So seminárom som bol spokojný.
Samuel Káčerík, Bioenergetická spoločnosť a.s.


Mám záujem o Webyseminár

Po vyplnení formulára sa Vám ozveme v priebehu jedného pracovného dňa.
verify

* Tento údaj je povinný

WEBY GROUP s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, e-mail, telefón) iba za účelom vybavenia Vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov »