Semináre o internete


Mám záujem
Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Bol som veľmi spokojný. Dostal som profesionálne a cielené informácie, ktoré určite zužitkujem na vylepšenie mojej www stránky.
Henrich Chorváth, majiteľ, www.fech.sk

Seminár sa mi veľmi páčil. Oba dni mi dali veľa vedomostí - už trochu začínam rozumieť možnostiam internetu. Odporúčam všetkým majiteľom stránok, ale aj marketingovým pracovníkom takýto seminár absolvovať, mám inšpiráciu na mesiace práce. Podľa priebehu by som doporučila zaradiť konkrétne ukážky ako niektoré veci realizovať najmä pre menej zdatných používateľov. Som veľmi spokojná. Ďakujem.
P.Langová, marketing, www.parkettplus.sk

Viac referencií na cyklus seminárov Ako na web

  • Semináre internet

Semináre o internete - ako na web firmy, aby pracoval za vás 

Semináre internet

   

        Zúčastnite sa seminárov o internete, kde sa dozviete ako vytvoriť efektívny web, ako postupovať pri tvorbe e-shopov a ako vybrať, zrealizovať a zhodnotiť dobrú internetovú reklamu.

Semináre o internete sú určené predovšetkým majiteľom firiem a marketingovým pracovníkom - k ich absolvovaniu nepotrebujete znalosti programovania.

5 dôvodov prečo sa zúčastniť seminárov o internete

  1. Získate základný prehľad o SEO a marketingu na internete
  2. Dokážete sami vylepšiť viditeľnosť vašich www stránok vo vyhľadávačoch
  3. Budete schopný lepšie kontrolovať a hodnotiť prácu externých dodávateľov SEO a internetovej reklamy
  4. Získate SEO odporúčania od Google
  5. Všetky získané informácie sú overené praxou pri práci s viac ako 800 webovými stránkami našich klientov

Semináre internet

Kurz SEO  - ako na efektívny web
Spravte z vašej webovej stránky ďalšieho obchodníka, ktorý bude pracovať pre vás. Po absolvovaní kurzu SEO - ako na efektívny web si sami dokážete zlepšiť viditeľnosť svojich stránok vo vyhľadávačoch, zvyšovať návštevnosť a predajnosť svojich produktov bez znalosti programovania.
Cez kurz SEO sa s Vami podelíme o skúsenosti, ktoré sme nazbierali pri tvorbe viac ako 800 webových stránok.

Ako na tvorbu e-shopov
Dostanete poznatky o tom, ako na web, ktorý je eshop - čo potrebujete pre vytvorenie internetového obchodu. Ako eshop správne naplniť, ako ho štruktúrovať, aké použiť spôsoby platby, ako motivovať návštevníkov ku kúpe vašich produktov. Aké sú najnovšie trendy ... 
Prostredníctvom seminára Ako na tvorbu e-shopov sa s Vami podelíme o skúsenosti, ktoré sme nazbierali pri tvorbe vyše 100 funkčných e-shopov

Marketing na internete a internetová reklama
Neviete si vybrať z množstva ponúk internetovej reklamy? Povieme vám aké formy reklamy na internete budú pre vás najlepšie – podľa cieľu reklamy a cieľovej skupiny užívateľov. Ako vyhodnotiť úspešnosť internetovej kampane. Získate informácie o linkbuildingu - tom, kde a prečo registrovať stránku do katalógov. Získate základné znalosti vedenia PPC kampane v Google – Google adWords.

Prečítajte si názory zúčastnených klientov

Pozrite si naše referencie