Školitelia pre semináre o internete

Mám záujem
Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Bol som veľmi spokojný. Dostal som profesionálne a cielené informácie, ktoré určite zužitkujem na vylepšenie mojej www stránky.
Henrich Chorváth, majiteľ, www.fech.sk

Seminár sa mi veľmi páčil. Oba dni mi dali veľa vedomostí - už trochu začínam rozumieť možnostiam internetu. Odporúčam všetkým majiteľom stránok, ale aj marketingovým pracovníkom takýto seminár absolvovať, mám inšpiráciu na mesiace práce. Podľa priebehu by som doporučila zaradiť konkrétne ukážky ako niektoré veci realizovať najmä pre menej zdatných používateľov. Som veľmi spokojná. Ďakujem.
P.Langová, marketing, www.parkettplus.sk

Viac referencií na cyklus seminárov Ako na web

  • Školitelia

Semináre o internete - školitelia

 

Miloš Šablatúra

Školiteľ Kurzu SEO - ako na efektívny web     Ing. Miloš Šablatúra je hlavným školiteľom pre Kurz prežitia webu - ako na efektivny web a Od webu k magnetickému webu. Na školeniach Vám odovzdá svoje bohaté praktické skúsenosti z tvorby webov a webových portálov nazbierané už od roku 2000. Absolvoval množstvo školení o SEO a vyhľadávačoch. Podelí sa s Vami o informácie z oblasti marketingu a reklamy so špecializáciou na SEM – search engine marketing – marketing pre vyhľadávače.
     Vyštudoval Priemyselný design na SVŠT Bratislava (ukončený 1991). Od roku 1992 podnikal v oblasti reklamy, grafického designu a tlače. V roku 2001 založil spolu s Ing. Cúthom spoločnosť WEBYGROUP. V súčasnosti pôsobí vo funkcii ako výkonný riaditeľ.

Marián Cúth

Školiteľ pre seminár Ako na tvorbu e-shopov     Ing. Marian Cúth je hlavným školiteľom pre seminár Ako na tvorbu e-shopov. Podelí sa s Vami o svoje skúsenosti z tvorby vyše 100 e-shopov. Vedie tím programátorov, ktorí programujú e-shopy. Je „otcom“ a hlavným koordinátorom vlastného CMS systému spoločnosti WEBYGROUP UNIobchod a UNIsite, ktorý slúži klientom od roku 2002.
    Práci s informačnými systémami sa venuje  viac ako 20 rokov. V roku 2001 založil spolu s Ing. Šablatúrom spoločnosť WEBYGROUP. V súčasnosti pôsobí ako technický poradca.

Eva Šablatúrová

Školiteľ seminára Marketing na internete a internetová reklama      Ing. Eva Šablatúrová je doplňujúcim školiteľom pre Kurz prežitia webu a Kurz: Od prežitia k magnetickému webu. Na školení Vám odovzdá svoje skúsenosti z vedenia reklamných kampaní pre vyše 80 klientov. Podelí sa s Vami o množstvo informácií a praktických tipov z oblasti analýzy kľúčových slov, sledovania životných znakov webu cez nástroj Google Analytics a Webmaster Tools.
    

 

Katarína Gavurová

Katarína Gavurová     Ing. Katarína Gavurová je školiteľom pre seminár Čo urobiť pre fenomenálny život webu. Je nositeľkou certifikátu z Inbound marketingu. Ako obchodný manažér a školiteľ pôsobí už viac ako 9 rokov, počas ktorých realizovala množstvo projektov klientov, so zameraním na eshopy.   V posledných troch rokoch sa intenzívne venuje budovaniu vlastného portálu s eshopom a  štúdiu marketingových stratégií v oblasti sociálnych sietí.
     Vedomosti získané z konferencií, videoseminárov, alebo zahraničných úspešných kampaní testuje a v praktickej forme ich odovzdáva aj na seminári.

Pozrite si naše referencie