Školitelia pre semináre o internete

Mám záujem
Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Bol som veľmi spokojný. Dostal som profesionálne a cielené informácie, ktoré určite zužitkujem na vylepšenie mojej www stránky.
Henrich Chorváth, majiteľ, www.fech.sk

Seminár sa mi veľmi páčil. Oba dni mi dali veľa vedomostí - už trochu začínam rozumieť možnostiam internetu. Odporúčam všetkým majiteľom stránok, ale aj marketingovým pracovníkom takýto seminár absolvovať, mám inšpiráciu na mesiace práce. Podľa priebehu by som doporučila zaradiť konkrétne ukážky ako niektoré veci realizovať najmä pre menej zdatných používateľov. Som veľmi spokojná. Ďakujem.
P.Langová, marketing, www.parkettplus.sk

Viac referencií na cyklus seminárov Ako na web

  • Školitelia

Semináre o internete - školitelia


Miloš Šablatúra

Školiteľ Kurzu SEO - ako na efektívny web     Ing. Miloš Šablatúra je hlavným školiteľom pre Kurz SEO – ako na efektívny web. Na školení Vám odovzdá svoje bohaté praktické skúsenosti z tvorby webov a webových portálov nazbierané už od roku 2000. Podelí sa s Vami o množstvo informácií z oblasti marketingu a reklamy so špecializáciou na SEM – search engine marketing – marketing pre vyhľadávače.
     Vyštudoval Priemyselný design na SVŠT Bratislava (ukončený 1991). Od roku 1992 podnikal v oblasti reklamy, grafického designu a tlače. V roku 2001 založil spolu s Ing. Cúthom spoločnosť WEBYGROUP. V súčasnosti pôsobí vo funkcii ako výkonný riaditeľ.

Marián Cúth

Školiteľ pre seminár Ako na tvorbu e-shopov     Ing. Marian Cúth je hlavným školiteľom pre seminár Ako na tvorbu e-shopov. Podelí sa s Vami o svoje skúsenosti z tvorby vyše 100 e-shopov. Vedie tím programátorov, ktorí programujú e-shopy. Je „otcom“ a hlavným koordinátorom vlastného CMS systému spoločnosti WEBYGROUP UNIobchod a UNIsite, ktorý slúži klientom od roku 2002.
    Práci s informačnými systémami sa venuje  viac ako 20 rokov. V roku 2001 založil spolu s Ing. Šablatúrom spoločnosť WEBYGROUP. V súčasnosti pôsobí vo funkcii ako technický riaditeľ.

Eva Šablatúrová

Školiteľ seminára Marketing na internete a internetová reklama      Ing. Eva Šablatúrová je hlavným školiteľom pre seminár Marketing na internete a internetová reklama. Na školení Vám odovzdá svoje bohaté skúsenosti z vedenia reklamných kampaní pre vyše 80 klientov. Podelí sa s Vami o množstvo informácií a praktických tipov z oblasti Google reklamy (AdWords), ktorú v súčasnosti spravuje pre vyše 20 klientov.
     Získate praktické rady pre zvýšenie návštevnosti webu. Je koordinátor webových projektov Stavebnik.sk, Couvarit.sk a Dobrarada.sk . V súčasnosti pôsobí vo funkcii ako marketingový riaditeľ.

Katarína Gavurová

Katarína Gavurová     Ing. Katarína Gavurová je školiteľom pre seminár Facebook v biznise. Ako obchodný manažér a školiteľ pôsobí už viac ako 9 rokov, počas ktorých realizovala množstvo projektov klientov, so zameraním na eshopy.   V posledných troch rokoch sa intenzívne venuje budovaniu vlastného portálu s eshopom a  štúdiu marketingových stratégií v oblasti sociálnych sietí s ťažiskom na Facebooku.
     Vedomosti získané z konferencií, videoseminárov, alebo zahraničných úspešných kampaní testuje aj na vlastnej facebook stránke  a v praktickej forme ich odovzdáva aj na seminári, zameranom pre malé firmy.

Pozrite si naše referencie